0

Доставка

Товари доставляються по Україні Новою Поштою та Укрпоштою, оплата доставки при отриманні. Для Києва доступний варіант самостійно забрати прикраси з майстерні (поруч метро Голосіївська). Після замовлення потрібно узгодити дату та час візиту.


Оплата

Всі продажі здійснюються за умови 100% передоплати на банківську картку (номер картки ви отримаєте у листі після замовлення). Якщо ви забираєте прикраси з майстерні, можна оплатити на місці.


Знижки

В магазині діє накопичувальна знижка для постійних покупців. Коли сума ваших замовлень перевищує 1500 грн., ви отримуєте знижку 3% на всі наступні замовлення, 3000 грн. - 5%, 6000 - 7%. Крім того, ваша персональна знижка додається до знижок під час розпродажів!


Пакування

Всі прикраси пакуються в коробочки або мішечки відповідного розміру. Ви можете обрати додаткову подарункову упаковку в розділі Упаковка.


Повернення прикрас

Всі продажі є остаточними. Але якщо виникне якась проблема, зв'яжіться з нами і разом ми придумаємо що-небудь, що влаштує всі сторони :)


Ремонт

Оскільки прикраси зроблені зі скла, вони можуть розбитися, незважаючи на те, що проходять температурну обробку у печі для міцності. Якщо у вас все ж щось розбилося, є два способи це виправити: Склеїти розбиту частину (за наявності відбитого шматочка/ів). Можливо тріщина буде помітною, але бусинка знову буде міцна як нова. Зробити нову бусину і замінити її в прикрасі. Вартість ремонту залежить від складності бусини і її заміни. Для ремонту ви можете приїхати в майстерню у Києві, або надіслати прикрасу поштою. Відправка в обидві сторони здійснюється за ваш рахунок.


Гарантія

Якщо зламалася фурнітура - ремонт безкоштовний впродовж одного року після придбання, за виключенням випадків, коли очевидно що проблема була не в фурнітурі, а в необережному поводженні з нею :) В такому випадку можливий платний ремонт.